Najlepšie mémy šampiónov Realu Madrid

Najlepšie memy šampióna majstrov Realu Madrid

Real Madrid získal v Cardiffe dvanástej . A dokázal to aj proti jednému z najskalnejších súperov na šampionáte, Buffonovmu Juventusu. Kamenný tím, ktorý niektorí označili za múr, ktorý dnes strelil tri góly proti gólom Zidana, ktorého tím je novým šampiónom Ligy majstrov.

Real Madrid chcel do svojho rekordu pridať Duodécimu , aj keď v prvých minútach vyšiel akosi vyspatý . Juventusu sa podarilo zastaviť belasých, čo prinieslo veľa nebezpečenstva do panstiev Keylora Navasa, ktorý zažiaril pri niekoľkých príležitostiach.

Vtedy sa objavil Cristiano Ronaldo . Otvára sa skupina, kam dorazil Carvajal, a strana, ktorá ju vracia tak, aby ju Portugalci mohli umiestniť tam, kam by Buffon nemohol dosiahnuť. O šesť minút neskôr však Mandžukič strelil jeden z gólov šampionátu. Pri ovládaní hrudníka a chrbta sa vyberie čílska polovica, ktorá prekoná Navasa.

Po nerozhodnom výsledku bol polčas dosiahnutý, čo znamenalo druhú polovicu infarktu. Ten, kto vedel hrať na klávesoch, bol Zidane. Casemiro nerovnomerné stretnutie vzdialenou strelou. Lopta sa dotkla súpera a prešla do napínania žrde, kde sa Buffon nemohol dostať.

A práve keď sa Juventus najviac natiahol na remízu, prišla posledná kvapka. Fantastický ťah Modrica, ktorý sa dostal až k dolnej čiare, a jeho center pri bližšej žrdi využil Cristiano Ronaldo na vedenie 1-3 v Cardiffe. Delirium na tribúnach, kde boli fanúšikovia Realu Madrid.

V záverečnej fáze a s Juventusom v menejcennosti po vylúčení Cuadrada by Asensio štvrtým gólom potvrdil, že Real Madrid je majstrom Ligy majstrov.

Recenzujeme najlepšie memy šampióna majstrov Realu Madrid .

Posmešky smerom k Barcelone

Memes šampión Ligy majstrov Realu Madrid

Pred hrou sme našli niekoľko memov s posmechom smerom k Barcelone.

Nie Cádiz, Cardiff

A s angličtinou Sergia Ramosa sa vždy žartuje.

V deň, keď bol Isco štartovacím hráčom a šampiónom Real Madrid

Mnohí očakávali, že štartérom bude Gareth Bale, ale nakoniec Isco začal skvelou hrou. V skutočnosti dostal standing ovation.

Mandžukičov Čile vs Cristiano Ronaldo, ktorý zlyhal v Čile

Gól Čiľana Mandžukiča mal odpoveď Cristiana Ronalda, ale Portugalčan dvere nenašiel.

Casemiro bez žltej farby

Casemiro vydržalo bez žltej karty napriek tomu, že ich bolo počas hry veľa.

Šťastný a nahnevaný

Real Madrid zvíťazil

James ale nehral pic.twitter.com/Xf44TYMF3f

- Guilliam Vilasco (@GuiliamVilasco) 3. júna 2017

Kolumbijskí fanúšikovia Realu Madrid mali túto horkosladkú zmes. Šťastný za víťazstvo, ale rozladený, že James nehral.

Úcta k Buffonovi

Real Madrid len šampión, ale dajte tomuto mužovi niečo, prosím ðŸ 'pic.twitter.com/ZC0KM8a20v