Barcelona vs PSG, najlepšie memy Ligy majstrov

Najlepšie memy FC Barcelona vs PSG

FC Barcelona zapísala do histórie v Lige majstrov . Tím Luisa Enriqueho dokázal otočiť na 4: 0, ale ešte viac ho skomplikoval. 6-1 zostať nažive v európskej súťaži a streliť posledný gól už v zľave. Noc snívania.

Keby mal niekto hrať túto hru, určite by sme sa držali Toma Cruisa v jeho hacknutom „Mission Impossible“. Za pouhých 90 minút otočili 4: 0 a proti tímu Emery's PSG sa zdalo byť prakticky nemožné. Ale futbal má tieto veci a Barcelona sa týmto stretnutím rozhodla zapísať do histórie.

Ubehli tri minúty po výsledkovej tabuli, keď Barcelona nádejne otvorila dokorán dvere. 180 sekúnd, počas ktorých Luis Suárez , hlavný hlavou, dal čas dať prvú do elektroniky hlavičkou, ktorú nikto nečakal. A na hranici polčasu bojoval Iniesta o loptu, ktorá sa zdala bezpečná, ale jeho päta bola odvrátená súperom, aby upravil na 2: 0 pred odchodom do šatne.

Nasledujúcich 45 minút bola čistá mágia. Najskôr penalta pre Neymara, ktorú Messi premenil . Argentínčan zmizol s prihliadnutím na to, na čo sme si zvykli, prispel magickým návratom.

Keď ale Barí§a v kravate hladil remízu, Cavani v tejto oblasti využil chybu v jadre Rakitica, aby spôsobil čokoľvek, čo sa stalo, k predĺženiu nedošlo. A nie, nebolo.

Barcelona pokračovala v bojoch, verila a Neymar im velil v milosti. Jeden z cieľov tejto edície Ligy majstrov bude v skutočnosti niesť jeho meno. Čarovný faul, ktorý sa plazil po celej čate. 4-1 a stále čas snívať.

Trest na hranici regulačného času dal Barcelone vzduch. Neymar to hodil pri tejto príležitosti a nebodoval, 5-1 a zľava dopredu, aby sa dovolával bohov, eposu a kohokoľvek to bolo potrebné.

V jednej z posledných hier sa Neymar objavil znova . Z trojštvrtinovej čiary poslal loptu do srdca oblasti, kde sa objavil Sergi Roberto , mládežnícka jednotka sa tlačila špičkou topánky a nechala radosť explodovať na Camp Nou. Zázraky existujú .

A ako by to mohlo byť inak, sieť bola plná mémov, ktoré ilustrovali tento magický zápas:

A perla Piqué

Piqué po stretnutí opustil túto perlu: „Že nemocnice v Barcelone zamestnajú za 9 mesiacov veľa sestier, pretože dnes sa ľudia budú veľa milovať.“